Wi-fi
Platba kartou
Zahrádka
Informace
Loft Cafe Karlín vnímáme jako místo mezi vaším domovem a prací, místo, kde můžete relaxovat a být stále ve spojení s vašimi přáteli a světem kolem vás. Jsme místem pro vaše schůzky, relaxaci, zábavu a příjemné zážitky. Náš závazek vůči kvalitě se odráží ve všech aspektech kavárny – od nápojů a pokrmů až k obsluze a atmosféře.

Kavárna funguje od roku 2017, nabízí výběrovou kávu, čaje, moravská vína, skvělý výběr dezertů, snacků a tapas. Najdete nás v srdci Karlína v blízkosti významných pražských business center Butterfly, River Garden, Fórum Karlín, Futurama a Rustonka.

Koncept a design jsou dílem podnikatelského dua, Michala Dubského a Davida Koláře. Jejich vizí bylo vytvořit unikátní prostor spojený s inovativní kvalitou a obsluhou s hlavním zaměřením na výběrovou kávu. Filosofií prostoru je vytvářet zážitky pro své hosty skrze produkty, inovace a vize.

Náš závazek vůči kvalitě a atmosféře znamená, že usilujeme o prostředí, kde váš zážitek z podávaných nápojů a pokrmů je podtržený lidmi a prostorem kolem vás. Věříme, že si s každou návštěvu u nás užijete dle vašich představ.
Otevírací doba
Pondělí 8:00–20:00 Sobota 9:00-19:00
Úterý 8:00–20:00 Neděle zavřeno
Středa 8:00–20:00
Čtvrtek 8:00–20:00
Pátek 8:00–20:00
POST A COMMENT

Hodnocení

Sociální sítě

You don't have permission to register