Wi-fi
Platba kartou
Vege
Zahrádka
Výstavy, koncerty
Informace
Industriální prostor bývalé papírny na Slovanech se nachází zhruba 15 minut chůze z centra města proti proudu řeky Radbuzy jen pár metrů od frekventované cyklostezky a pěší stezky.

Café Papírna v přízemí nabízí hostům možnost občerstvení s důrazem na kvalitu a původ sortimentu. Každý den jsou zde připravovány odlišné, čerstvé, slané i sladké pochutiny a jídla včetně vegetariánských a veganských specialit. Příroda a roční období určují sortiment. Dle sezóny tak můžete ochutnat naše vlastní pečené i nepečené ovocné výrobky z vlastní kuchyně, limonády, drinky. Pěstujeme si bylinky, pečeme koláče i vlastní pečivo. Čokoládu a kakaové boby máme od dovozce přímo z Ekvádoru a Madagaskaru. Podáváme výběrovou kávu z lokální pražírny City Roastrers z Karlových Varů a klademe zvláštní důraz na její přípravu.

V Café Papírna můžete ochutnat široký výběr kvalitních vín, rumů, ginů, nealko nápojů.

Open space kavárna je nedílnou součástí celého kulturního centra, kde se pravidelně koná celá řada kulturních i firemních akcí, svateb, konferencí. Díky stylovému a přátelskému prostředí i snadné dopravní dostupnosti je ideálním místem pro odpočinek, posezení s přáteli nebo pro obchodní jednání.
Otevírací doba
Pondělí 14-00 Sobota 12-02
Úterý 14-00 Neděle 12-22
Středa 14-00
Čtvrtek 14-00
Pátek 12-02
POST A COMMENT

Hodnocení

Sociální sítě

You don't have permission to register